
Полузащитникът на Уелс Карл Робинсън обяви, че прекратява своето участие с националния отбор. Той ще се концентрира върху клубната си кариера с настоящия си клуб от Мейджър лигата на САЩ Торонто.
32-годишният халф има зад гърба си 52 мача за 10 години с националната фланелка. Той признава, че именно фактът че играе в САЩ е повлиял върху решението му да се откаже. „Ако бях в Обединеното кралство, щях да продължа да играя за Уелс, но аз съм в Северна Америка", каза Робинсън.
„Искам да играя в Торонто колкото се може по-дълго, за да вляза впоследствие в управлението на отбора. След разговори със семейството ми и Джон Тошак, реших да спра с международния футбол", добави полузащитникът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ