Халф на Стоук аут до края на сезона

снимка: skysports

Полузащитникът на Стоук Сити Амди Файе ще пропусне заключителните мачове от сезона в английската Висша лига заради контузия в гърба, съобщи BBC.

 

Сенегалският национал е извън игра от средата на януари, когато "грънчарите" надиграха Манчестър Сити, и се нуждае от операция на гръбначен диск.

 

32-годишният футболист има 22 мача с екипа на Стоук от август миналата година, когато премина на Британия Стейдиъм от Чарлтън.

 

В началото на тази година Файе удължи договора си с "грънчарите" с една година и ще остане при тях до лятото на 2010г.