
снимка:
skysports
Полузащитникът на Стоук Сити Амди Файе ще пропусне заключителните мачове от сезона в английската Висша лига заради контузия в гърба, съобщи BBC.
Сенегалският национал е извън игра от средата на януари, когато "грънчарите" надиграха Манчестър Сити, и се нуждае от операция на гръбначен диск.
32-годишният футболист има 22 мача с екипа на Стоук от август миналата година, когато премина на Британия Стейдиъм от Чарлтън.
В началото на тази година Файе удължи договора си с "грънчарите" с една година и ще остане при тях до лятото на 2010г.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ