Гути иска да напусне Реал през 2011 г.

снимка: topnews.in

След като преди няколко дни Раул заяви, че мисли за приключване на кариерата си в „белия балет", Гути също обяви желанието си да напусне клуба през 2011. 32-годишният халф разкри намеренията си да ще търси късмета си в друга страна преди окончателно да окачи бутонките на стената.


„Моето желание е да играя за Реал Мадрид до 2011.След това се надявам да отида в някоя екзотична страна като Съединените щати, Дубай или Катар. Това ще бъде прекрасен завършек на кариерата ми. А след това ще се опитам да стана тренъор", казва ветеранът на Реал.