
снимка:
БГНЕС
Бившият треньор на Лос Анджелис Галакси Рууд Гулит заяви, че Дейвид Бекъм може да не изиграе нито един мач за италианския тим, когато отиде на "Сан Сиро" под наем. Англичанинът ще бъде при "росонерите" от януари месец следващата година до март или април, когато започва първенството в САЩ и трябва да се върне в тима си Лос Анджелис Галакси.
"Бекъм ще попадне в нова среда, където се играе различен футбол. Системата в Италия е напълно различна от тази, с която той се е сблъсквал до момента. Може изобщо да не запише и мач", каза Гулит, който е бивш играч на Милан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ