
Треньорът на Удинезе Франческо Гуидолин съжалява за пропуснатите шансове след драматичната загуба с 2:3 от Лацио, но същевременно с това наставникът е доволен от своите подопечни.
"Получи се страхотен двубой," заяви Гуидолин пред SkySport.
"Искам да поздравя моят отбор, който се представи отлично днес," каза още наставникът на Удинезе.
"Направихме няколко грешки в двубоя, но не заслужавахме да загубим, дори смятам, че трябваше да спечелим трите точки," допълни специалистът.
"Сега трябва да си пожелаем приятно изкарване на празниците и да се подготвим за битките, които ни предстоят през следващата година," завърши Гуидолин.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ