
Футболистът на Барселона Ейдур Гудьонсен сподели, че пред него стои възможността да се завърне в Премиършип, след като прекара на острова осем години съответно с отборите на Болтън и Челси, преди да се присъедини към отбора на "каталунците" през 2006-та.
Исландецът сподели, че предпочита да играе в Англия, тъй като там е известен, а и е привикнал с живота на Албиона. От друга страна обаче, той не отрича, че да си част от отбора на Барселона е привилегия, която би се радвал да има още един сезон. Другата причина, поради която Гудьонсен може да отложи заминаването си, е фактът, че неговите синове тренират в школата на Барса. Исландецът не сподели кои отбори от Премиършип проявяват интерес към него.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ