
Колумбийският халф на Интер Фреди Гуарин призна, че би желал да остане за постоянно в редиците на миланския гранд.
Полузащитникът акостира на "Сан Сиро" през месец януари, когато бе преотстъпен от Порто до края на този сезон.
Гуарин обаче дълго време не игра за Интер поради контузия в прасеца, като записа дебют за тима едва при успеха с 5:4 над Дженоа през уикенда.
Макар и с едва един мач за италианския колос, колумбиецът вече изрази амбиция да продължи да защитава цветовете на Интер.
"Фактът, че Интер реши да ме привлече, когато бях контузен, е сериозна мотивация за мен. Искам да им се отплатя с изявите си на терена", цитиран бе южноамериканецът.
"Интер е сбъдната мечта за мен, всичко е като приказка. Развълнуван съм да бъда тук и да нося екипа на толкова голям клуб. Особено след като имах толкова трудно детство", добави Гуарин
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ