
Треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола постъпи в болница сряда вечерта заради болки в гърба. Това се е случило след победата късно снощи над тима на Валенсия с 1:0 на „Местая".
40-годишният треньор и бивш футболист на Барселона трябваше да прекрати пресконференцията си във вторник заради здравословните проблеми.
„Пеп не се чувства добре, но успя да присъства на мача. Това е лош период за него и той дори не знаеше къде да застане по време на мача," заяви помошник треньора Тито Виланова.
Все пак Гуардиола трябва да бъде добре за да води от скамейката своя тим Барселона при домакинството на Сарагоса. Другата седмица във вторник пък е реванша срещу отбора на Арсенал от Шампионската лига.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ