
След успеха над Севиля, снощи, наставникът на Барселона Хосеп Гуардиола сподели пред испански медии, че е изключително доволен от трите точки срещу силен противник и от концентрацията на футболистите си.
„Щастлив съм, защото направихме стъпка напред, взимайки важни три точки от съперник, който е много силен и добре организиран. През първата част бяхме непостоянни в действията си и допуснахме много грешки, но второто полувреме беше много по-добро за нас. До почивката те ни създадоха много проблеми и имаха перфектен шанс да вкарат чрез Фредерик Кануте", коментира наставникът на "каталунците".
"През втората част бяхме по-организирани, задържахме топката, защитавахме си и нападахме добре. Като цяло съм доволен. Преднината пред втория расте и сме с осем точки пред Севиля. Футболистите бяха толкова концентрирани преди мача, че почти спряха да говорят помежду си", каза Гуардиола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ