
Старши треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола е предупредил футболистите си да не мислят, че вече са спечелили титлата, защото, въпреки че Реал Мадрид изостава на 7 точки, "кралския клуб" в никакъв случай няма да се откаже от битката за първото място.
"Ще гледаме да печелим мачовете си и се фокусираме изцяло само върху нашето представяне. Ако загубим една среща - Реал отново е в играта.
Все още имаме да извървим дълъг път и ако искаме да спечелим нещо - не трябва да допускаме колебание. Ако загубим, можем да обвиняваме само себе си", каза Гуардиола, цитиран от "АС".
"Реал Мадрид си е Реал Мадрид", добави Пеп, намеквайки, че "белия балет" и неговият треньор Жозе Моуриньо никога няма да се предадат, въпреки че след загубата от Осасуна (1:0) вече дори и привържениците на "кралския клуб" не вярват, че могат да надделеят в битката с Барселона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ