
Наставникът на Барселона Пеп Гуардиола се съгласи, че Интер е бил по-добрият отбор в първия полуфинал между двата тима спечелен от „нерадзурите" с 3:1. Барселона започна добре мача на „Сан Сиро" след като откри резултата, но след това допусна обрат.
„Ще се видим на реванша, това мога да кажа. Ние се защитавахме плътно в защита, но техните нападатели бяха много бързи. Те играха своя стил. Ние не бяхме толкова ефективни както в другите мачове. Терена бе бърз и ние се опитахме по крилата и през средата, но нашите съперници се бяха постарали да ни бъде трудно."
„Поздравявам Интер с победата. Те се представиха наистина добре. На реванша ще се постараем и ще играем по-добре," закани се Гуардиола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ