
Номер едно в българския мъжки тенис Григор Димитров сложи край на участието си на сингъл в турнира TED Open в Истанбул, след загуба с 0:2 сета от австриеца Мартин Фишер във втория кръг на надпреварата.
189-тият в света надви българският талант с 6:3, 7:6(7:4), но въпреки това Гришо ще получи 860 долара от наградния фонд и с 5т. за световната ранглиста.
Утре хасковлията ще излезе отново на кортовете в турския град, за да се бори в полуфиналната серия на двойки, където заедно с представителя на домакините Марсел Илхан, ще трябва да се справят с френската двойка Никола Маю и Едуард Роже-Васлен.
При успех на Димитров и партньора му, двамата получават по 45т. за ранглистата и по 1800 долара.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
1
00
ОЩЕ КОМЕНТАРИАнонимен
садасд
Отговор