Гришо отпадна и на двойки в Марсилия

галерия:

Най-добрият български тенисист Григор Димитров приключи участието си на турнира в Марсилия. На двойки Гришо и елиминиралият го на сингъл Дмитри Турсунов отстъпиха на французите Жо-Вилфред Цонга и Жюлиен Бенето с 3:6, 4:6 в мач от първия кръг на надпреварата.

 

Следващият турнир в програмата на Григор Димитров е силната надпревара в Дубай, с награден фонд 1 620 000 долара.

 

19-годишният хасковлия ще започне участието си от квалификациите, които стартират в събота, 19 февруари, а съперникът му ще стане ясен в петък.