
Най-добрият български тенисист Григор Димитров приключи участието си на турнира в Марсилия. На двойки Гришо и елиминиралият го на сингъл Дмитри Турсунов отстъпиха на французите Жо-Вилфред Цонга и Жюлиен Бенето с 3:6, 4:6 в мач от първия кръг на надпреварата.
Следващият турнир в програмата на Григор Димитров е силната надпревара в Дубай, с награден фонд 1 620 000 долара.
19-годишният хасковлия ще започне участието си от квалификациите, които стартират в събота, 19 февруари, а съперникът му ще стане ясен в петък.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ