
снимка:
БГНЕС
Григор Димитров дебютира с победа в надпреварата при мъжете на турнира от Големия шлем US Open.
18-годишният българин надигра немеца Тобиас Камке с 6-3, 7-5 за 87 минути и очаква следващия си съперник - бразилецът Томас Белучи.
Южноамериканецът е поставен под №1 и в първия кръг от пресявките проведе наказателна акция срещу италианеца Джанкарло Петрацуоло, побеждавайки го с 6-2, 6-0 само за 46 минути. Белучи е втора ракета на "страната на кафето" и заема 68-о място в света.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ