Григор получи покана да участва в престижен турнир

Българският тенисист Григор Димитров получи „уайлд кард" и ще участва на престижния турнир в Куинс (Лондон) с награден фонд  750 000 евро.

 

Състезанието, което започва на 8 юни, е най-авторитетният турнир на тази настилка след "Уимбълдън". Освен българина „уайлд кард" в турнира са получили Кеи Нишикори и бившият финалист в надпреварата Себастиан Грожан от Франция


Турнирът започва на 8 юни, а се очаква в него участие ще вземат Рафаел Надал, Лейтън Хюит, Джеймс Блейк и Марат Сафин.