
Българският тенисист Григор Димитров получи „уайлд кард" и ще участва на престижния турнир в Куинс (Лондон) с награден фонд 750 000 евро.
Състезанието, което започва на 8 юни, е най-авторитетният турнир на тази настилка след "Уимбълдън". Освен българина „уайлд кард" в турнира са получили Кеи Нишикори и бившият финалист в надпреварата Себастиан Грожан от Франция
Турнирът започва на 8 юни, а се очаква в него участие ще вземат Рафаел Надал, Лейтън Хюит, Джеймс Блейк и Марат Сафин.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ