Григор: От мач с Надал мога само да науча нещо ново

Григор Димитров заяви, че за него ще бъде изключително преживяване да играе срещу Рафаел Надал във втория кръг на турнира от сериите „Мастърс 500" в Ротердам.

 

По-рано днес българският тенисист победи 230ия в света Томаш Бердих в първия кръг на същия турнир.

 

"Тренирал съм много пъти с Надал. Да гледаш неговата игра само по себе си е един урок. Трябва да отбележа, че тренировките му са изумителни. Той никога не се е опитвал да ме съветва или да ми казва какво да подобря в играта си. Ако се стигне до мач с него, то аз съм сигурен, че мога да науча много от това."