
Григор Димитров заяви, че за него ще бъде изключително преживяване да играе срещу Рафаел Надал във втория кръг на турнира от сериите „Мастърс 500" в Ротердам.
По-рано днес българският тенисист победи 230ия в света Томаш Бердих в първия кръг на същия турнир.
"Тренирал съм много пъти с Надал. Да гледаш неговата игра само по себе си е един урок. Трябва да отбележа, че тренировките му са изумителни. Той никога не се е опитвал да ме съветва или да ми казва какво да подобря в играта си. Ако се стигне до мач с него, то аз съм сигурен, че мога да науча много от това."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ