Григор Димитров ще играе на US Open с уайлд кард

снимка: SPORTA.BG

Най-добрият български тенисист Григор Димитров получи уайлд кард за квалификациите на Откритото първенство на САЩ - US Open, което е част от Големия шлем. Миналата година Гришо спечели турнира при юношите.

 

Квалификациите в тазгодишното издание на Откритото първенство на САЩ са от 25 до 28 август, а мачовете от основната схема започват на 31 август.