
снимка:
ройтерс
Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна от по-нататъшно участие в Откритото първенство на САЩ, което е последния за годината турнир от Големия шлем.
Талантът от Хасково бе спрян във втория кръг на квалификациите от поставения под номер едно в тях бразилец Томас Белучи след 0:2 сета - 4:6, 3:6.
Миналата година Григор Димитров спечели US Open при юношите, за което организаторите го наградиха с уайлд кард за дебюта му при мъжете.
Въпреки отпадането си Григор взе 8 точки за световната ранглиста и 5625 долара от наградния фонд.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ