
17-годишният талант Григор Димитров и Тодор Енев спечелиха титлата в надпреварата на двойки на турнира на червени кортове в американския град Холивуд (в щата Флорида).
Поставените под №2 национални тенисисти победиха безапелационно във финалната среща италианците Стефано Яни и Матия Ливраги с 6-1, 6-2.
По пътя към трофея Гришо и Енев загубиха само един сет срещу сърбина Никола Чирич и черногореца Горан Тошич.
Турнето на националния ни отбор по тенис в САЩ продължава с турнир в Плантейшън тази седмица, в който единствено Григор е в основната схема, а другите българи започват от квалификациите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ