
снимка:
SPORTA.BG
Първата ракета на България Григор Димитров продължава с участието си на турнира от сериите "Чалънджър" в Истанбул, въпреки че отпадна още във втория кръг на сингъл от австриеца Мартин Фишер.
Гришо достигна финал на двойки на надпреварата, след като заедно с партньора си Марсел Илхан (Турция) елиминираха на 1/2-финала в три сета френската двойка Никола Маю Едуар-Роже Васлен - 4:6, 6:3, 10:5.
На финала българинът и Илхан ще се изправят срещу Федерико Жил (Португалия) и Филип Пърпич (Швеция), които са поставени под номер 9 в основната схема при двойките.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ