
Бившият мениджър на Челси Аврам Грант заяви, че иска да се завърне във Висшата лига на Англия в най-близко бъдеще. Израелецът изкара осем месеца на „Стамфорд бридж" и въпреки огромния скептицизъм при пристигането му, той успя да извоюва втора поредна титла в Премиършип и достигна до финала на Шампионската лига със „сините".
„Обичам да съм част от отбора, да се развивам, да намирам решения на настоящите проблеми и всичко това ми липсва. Надявам се, че ще се върна. След толкова много години е хубаво да погледнеш нещата от страни, но се надявам скоро да съм отново в играта. Имах няколко оферти, но нищо, което да ми харесва. Когато си в играта толкова дълго, се нуждаеш от предизвикателство. Да поемеш един отбор и да го издигнеш на по-високо ниво, това искам аз. Премиършип е най-доброто първенство на света и моето любимо, но съм готов да преговарям с всеки, който ми предложи предизвикателство." завърши Грант.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ