
ЦСКА е напът да се разбере с двама от най-деликатните си футболисти. Треньорът Павел Дочев е провел обстойни разговори на четири очи с Елиот Гранден и Мишел Платини.
- Много съм доволен, защото проведохме конструктивен диалог, в който срещнах положителна реакция и от двамата. Дадоха ми правилни отговори за това какво искат да правят занапред. Гранден съжалява много, че е закъснял, и се извини. Въпреки това наложената му глоба по вътрешния правилник на клуба остава - заяви за "7 дни спорт" Дочев.
Французинът е уверил треньора, че ще се концентрира изцяло върху изявите си с червената фланелка. Нападателят отново е обяснил, че закъснението му не е по негова вина. Засега французинът ще се подготвя допълнително заедно с Мишел Платини. Бразилецът също изостава с физическата подготовка и ще изпълнява допълнителни бегови упражнения. Платини се оказва и по-проблематичен за Дочев и ръководството.
- Той вече комуникира по-добре с всички в отбора. Мотивиран е да се раздава за тима и засега нямам информации, че иска да напусне ЦСКА. Въпросът е колко време ще е в това състояние и в кой момент ще поиска да си тръгне - сподели още Дочев.
"7 дни спорт"






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ