
След победата на Реал Мадрид над Атлетико Мадрид на финала на Шампионска лига, всички погледи бяха насочени към Кристиано Роналдо.
Според Gazzetta dello Sport португалецът се е поздравил с брат си Уго Авейро и му е казал да изпълни своята част от облога за финала.
Според италианското издание братът на Кристиано Уго се бори с алкохола като дългата употреба на спиртни напитки го довежда до болестно състояние.
Двамата братя са се хванали на бас преди финала като облога е бил при спечелване на Шампионска лига от страна на Роналдо, Уго трябвало да спре да употребява алкохол. Медиите станаха свидетел на това как футболистът прегръща брат си в края на мача миналия уикенд и му припомня „сделката“.
Късно снощи самият Кристиано Роналдо отрече тази история и времето ще покаже дали е истина или брат му ще изпълни облога си.
Видео с тази сцена между двамата след края на финала може да видите тук:
Етикети:Реал Мадрид | Кристиано Роналдо | Шампионска лига
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ