Горан Пандев: Безценна точка за Интер

галерия:

Отбелязалият първо попадение с фланелката на Интер македонски нападател Горан Пандев изрази задоволство от точката, спечелена при вчерашното гостуване на "нерадзурите" на Бари.

 

Шампионите изоставаха с два гола на негостоприемния "Стадио Сан Никола", преди все пак да успеят да достигнат до равенство 2:2.

 

"Това беше труден мач за нас", заяви македонецът пред Sky Sport Italia. "Ние обаче дадохме всичко от себе си, за да се върнем в срещата. Бяхме на земята, но в крайна сметка видяхме един фантастичен Интер в последните 30 минути."

 

"Можехме дори и да спечелим, ако късметът ни се бе усмихнал в края. Желанието ни беше да си тръгнем с победа, но при всички случаи това е безценна точка за нас. Предстои ни да срещнем Милан с мисълта, че сме лидери в шампионата", добави Пандев, който акостира на "Сан Сиро" през този месец, след като разтрогна договора си с Лацио.