Гонзо удави Левски в морето и помага на ЦСКА

снимка: lap.bg

Черно море победи с 1:0 Левски в последен мач от редовния сезон в Първа лига. "Моряците" на Георги Иванов - Гонзо за пореден път наказаха "сините". Александър Цветков пък е герой за своя тим.

В края на октомври миналата година варненци изритаха Левски от турнира за Купта на България след продължения. Тогава отново Цветков бе герой, след като откри резултата на "Герена", а после и вкара победния гол в 101-ата минута.

Единственият гол падна в 64-ата минута, а в края на мача Давид Яблонски получи червен картон за удар без топка срещу Стефна Станчев.

Черно море спря черната си серия от 7 поредни шампионатни мача без победа над Левски. А Гонзо си отмъсти сладко на бившия си тим.

"Моряците" са на 4-ото място с 40 точки, а Левски е втори с 51. Това обаче е страхотен шанс за ЦСКА да се доближи само на 2 точки от вечния си съперник.