Гонзо: Това е най-малкото, с което Пирин можеше да си тръгне

Георги Иванов - Гонзо беше доволен от най-изразителната победа на Черно море, откакто той пое тима през зимната пауза.

"Моряците" спечелиха с 5:1 на "Тича" срещу Пирин (ГД), като освен играта на своите отбеляза и момента, в който вратарят на гостите получи червен картон за удар срещу съотборник и бе изгонен, а оттам нататък домакините мушнаха още 4 гола и допуснаха един по нелеп начин.

"Добър мач за нашия отбор. След като вкарахме първия гол контролирахме мача. Направеното от техния вратар улесни задачата ни", сподели Иванов след мача, визирайки червения картон, който Абдиков си изкара през първата част.

"Това е най-малкото, с което Пирин можеше да си тръгне. Всички през второто полувреме се движеха добре.

Знаехме, че Инканго е бърз и добър футболист, ще го ползваме като централен нападател, когато се наложи", сподели още треньорът.