Гонзо: Съдията ми се извини на полувремето

Наставникът на Черно море Георги Иванов преживя нервни 90 минути на страничната линия по време на важния сблъсък за неговия отбор срещу Левски на стадион „Тича".

„Моряците" стигнаха до равенство 1:1 срещу по-именития си съперник, като домакините имаха основателни претенции за засада при изравнителния гол на „сините".

В 93-ата минута пък реферът Ивайло Стоянов не отсъди чиста дузпа срещу Жоао Силва.

За Георги Иванов това е първа точка начело на Черно море, и то тя идва срещу най-силния опонент, който среща отборът му през пролетта.

Преди срещата се говореше, че Гонзо ще бъде уволнен при нова загуба, но сега за подобни опасения няма основания.

„Доста интересен и динамичен мач. Поздравявам момчетата за мъжката игра, имахме още няколко ситуации, които ако бяхме вкарали, можехме и да спечелим.

Все пак, играем срещу Левски, но сме притиснати до стената и трябваше да победим, но и 1 точка е добре.

Вече 3-ти мач сме ощетявани - имаше сигурно 2-3 метра засада при гола на Левски, но не искам да коментирам съдиите, поздравявам играчите си.

При 4 мача 3 пъти сме ощетявани, не знам дали е умишлено. Съдията ми се извини на полувремето, че е сбъркал, но не е нормално толкова мачове да ни ощетяват.

И преди съм казвал, не се притеснявам дали ще бъда уволнен. Не са ми поставяни ултиматуми, важни са резултатите, но през цялото време съм давал цялата си енергия за Черно море.

Ръководството решава дали ще остана, но никой не ми е казвал, ако не спечелиш този или този мач, си уволнен", обясни Гонзо.