
Капитанът на шотландския национален отбор Бари Фъргюсън и вратарят на тима Алан МакГрегър бяха изгонени от лагера на "гайдарите" след като двамата са нарушили дисциплината в редиците на тима.
Според редица източници двамата са били въвлечени в сериозна злоупотреба с алкохол веднага след завръщането си на Острова, след загубата с 0:3 от Холандия в квалификация за световното първенство в Южна Африка през 2010г.
От шотландската футболна асоциация потвърдиха, че дисциплината в отбора е нарушена и Фъргюсън, и МакГрегър са били отпратени в последствие.
По-късно днес Шотландия играе решаващ мач с Исландия в група 9 от зона УЕФА на световните квалификации.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ