Леваците от Левски не вкараха на джуджето Витоша

снимка: lap.bg

Левски извърши невъобразима глупост, която феновете на "сините" едва ли ще им простят. Бездарниците на Делио Роси стигнаха само до 0:0 срещу тоталния аутсайдер Витоша. Скромният тим от Бистрица заслужи точката с мъжка игра, която почти не даде шансове на ритнитопковците от "Герена". Мачът се игра на Националния стадион пред около 1000 зрители, които освиркаха яко Левски.

Това е едва трета точка в историята на Витоша в елита, все още този тим няма победа в Първа лига. През целия мач наставникът на бистришките тигри Костадин Ангелов-Лаптопа не спря да дере гърло в опит да подсказва на своите подопечни. И в крайна сметка успя.

Левски получи повече от спорна дузпа в края на първата част за симулация на Антонио Вутов. Юношата на барса Жорди Гомес обаче не успя да вкара и вратарят Мишо Иванов се превърна в герой.

През втората част "сините" натискаха, но така и не можеха да стигнат до удобни положения.

Така Левски направи ужасяваща грешка и не успя да се дпбложи до ЦСКА-София. Отборът има актив от 29 точки на трето ямсто, на 6 от 'червените". Във врата на Левски пък дишат Берое и Ботев, които имат съответно - 27 и 26 пункта.