Гладиаторите на лагер в "Аджев хан" преди срещата с Ботев (Криводол)

снимка: fcvihren.com

Отборът на Вихрен проведе днес тренировка и възстановяване, след което треньорът на гладиаторите Йордан Самоковлийски събра играчите на лагер преди мача с Ботев (Криводол), пише сайтът на отбора. Двубоят е в събота от 16.00 ч. на градския стадион в Сандански.


До срещата с криводолци, футболистите ще са на лагер в хотел "Аджев хан".
Вихрен ще излезе със самочувствие срещу Ботев след победното 1:0 над Трявна за Купата на България и на всяка цена ще преследва успеха за постигане на крайната цел - завръщане в "А" група.


Аут от мача в събота са трайно контузените Боби Павлов, Явор Генчев и Мариян Станчев. Наказан пък е Светльо Георгиев.