Геша подписва след Нова година

снимка: 7 дни спорт

Георги Иванов-Геша ще подпише договор с Доростол след Нова година. Това стана ясно след срещата на треньора с ръководството. Иванов, който напусна Несебър преди около месец, пристигна в Силистра, за да доуточни последните подробности около договора си.

 

На пресконференция в началото на 2009 година шефовете на Доростол ще представят треньора. В момента се изготвя план за зимната подготовка, както и евентуалните имена, които ще бъдат привлечени в тима. Доростол ще поднови заниманията на 19 януари.