
снимка:
7 дни спорт
Георги Иванов-Геша ще подпише договор с Доростол след Нова година. Това стана ясно след срещата на треньора с ръководството. Иванов, който напусна Несебър преди около месец, пристигна в Силистра, за да доуточни последните подробности около договора си.
На пресконференция в началото на 2009 година шефовете на Доростол ще представят треньора. В момента се изготвя план за зимната подготовка, както и евентуалните имена, които ще бъдат привлечени в тима. Доростол ще поднови заниманията на 19 януари.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ