Германия се позабавлява с Гибралтар (ВИДЕО)

Отборът на Германия постигна четвърта победа в Евро квалификациите и "превзе" второто място в своята група D с актив от 13 точки. Момчетата на Йоаким Льов победиха със 7:0 Гибралтар като гост.

Почти половин час игра Гибралтар успя да запази мрежата си суха, но все пак головото шоу започна. Тон на попаденията даде Андре Шюрле в 28-та минута, а след почивката бяха реализирани нови шест попадения. Макс Крусе се разписа две минути след подновяването на играта, възползвайки се от добър пас на Месут Йозил.

Четири минути по-късно немците организираха бърза контраатака, при която Илкай Гюндоган се оказа на правилното място и покачи за 3:0. До края на срещата се разписаха още Карим Белараби, Шюрле на два пъти и Крусе за крайното 7:0.