Геретс: Марсилия заслужаваше повече срещу Лион

снимка: football365.fr

Белгийският наставник на Олимпик (Марсилия) Ерик Геретс остана видимо разочарован от домакинската загуба 1:3 от все още действащия шампион на Франция - Лион, която удари сериозни спирачки върху шампионските амбиции на "марсилци" за титлата.


Този резултат от мача позволи на Бордо да окупира върха с 3 точки преднина пред възпитаниците на Геретс, два кръга преди края.


"Мисля, че заслужавахме малко повече от това", сподели разочарованият наставник. "Изиграхме добри 30 минути, след което дойде и тази неприятна дузпа. Вторият гол на Лион пък тотално ни прекърши. В началото на втората част пък, все още всички мислеха за станалото през първото полувреме."


„Истината е, че имахме нужда и от късмет. Играхме срещу изключително силен и добре организиран отбор", завърши Геретс, който през лятото ще бъде заменен на поста от Дидие Дешан.