Георги Петков: Победихме с класа и опит

Вратарят на Левски Георги Петков каза, че всички в отбора се радват след победата над Черноморец с 3:1. Според капитана на „сините" срещата е била трудна, а ключови за победата са се оказали класата и опита на футболистите на Левски.

 

„Щастливи сме, че успяхме да победим отбора на Черноморец. Както преди мача си говорехме, те са доста сериозен отбор. Тази загуба в Бургас (от Локомотив Пловдив 1:3 - бел. ред.) заблуждаваше, че отбора може да бъде толкова слаб", каза стражът на Левски след мача.

 

„Трудно ни беше, но пак казвам - радвам се и съм щастлив, че победихме. Мисля, че класата и по-големия опит на нашите футболисти си каза думата", завърши Петков.