Георги Пеев и Захари Сираков остават в Амкар

галерия:

снимка: amkar.ru

Българските футболисти на Амкар Перм Георги Пеев и Захари Сираков ще продължат да играят за своя тим след като и двамата удължиха договорите си за още две години. Контрактът на Пеев е до юни 2013 година, а този на Сираков - до края на 2012.

 

След края на сезона в руската Висша лига се появиха информации от Перм, че тима ще прекрати участието си в елита на Русия заради финансови проблеми. Това от своя страна доведе до интерес към Георги Пеев, който пък бе избран за най-добрия футболист на Амкар за изминалия сезон. Все пак до трансфер в тима на Том (Томск) не се стигна след като стана ясно, че Амкар остава във Висшата лига и през 2011 година.

 

В тима обаче няма да играе Мартин Кушев, който дори бе и капитан, но се завърна в Славия.