
Треньорът на Спартак (Варна) Георги Мирчев остана доволен от равенството на тима си срещу Локомотив (София). Двата тима завършиха 0:0 срещата си от 14-ия кръг на родната "А" група, като двубоят се игра във Варна.
"Доволен съм от спечелената точка. Това е максимумът в моментното ни състояние. Благодаря за мъжеството на тима, което проявиха нашите футболисти срещу един от най-силните тимове в България.
Сигурен съм, че нещата ще се променят през пролетта. За да съм тук, значи имам нещо в предвид. Засега основната ни цел е оставане в „А" група, но според мен Спартак заслужава да завърши в средата на таблицата", каза Мирчев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ