Георги Миланов и ЦСКА елиминираха Блажевич за Купата

снимка: Guliver/Getty Images

Българският полузащитник Георги Миланов напради добър мач за ЦСКА в срещата с Торпедо (Москва), която завърши с успех на армейците с 2:0.

Миланов игра 64 минути, но получи похвали от медиите, след като не само, че изработи първото попадение, но и постоянно създаваше напрежение за вратаря на Торпедо- Горан Блажевич, познат у нас от престоя си в Левски.

В 12-ата минута Константин Базелюк откри резултата. Георги Миланов проби по левия фланг и подаде на Зоран Тошич, чийто удар беше спасен от защитник, но при добавката Базелюк не сбърка.

В 27-ата минута Тошич и Миланов отново сътвориха добра комбинация, като този път завършващият удар беше на българина, но Блажевич показа голяма класа и спаси.

12 минути след това вече резултатът стана 2:0 с гол на Алан Дзагоев, който завърши комбинация между Ефремов и Фернандес.

В 64-ата минута българинът отстъпи мястото си на финландския национал Роман Еременко.