
Наставникът на Левски Георги Иванов призна, че отбора не е играл добре през втората част при победата над Пирин с 2:0. Гонзо също така заяви, че очаква тежък мач на Левски срещу Черно море.
„През второто полувреме трябваше да играем по-добре. Губехме лесно топката в средата на терена и подавахме само по фланговете. Доволен съм от резултата защото ме интересува само да побеждаваме."
„Срещата в Мездра може да се окаже фатална. Тъкмо бяхме настигнали конкурентите, когато имат мачове между тях. Няма такива неща като уреден мач като . Във Варна ни чака тежък мач, но ние отиваме за да победим. " допълни Иванов.
„С Тодор Батков не сме се виждали, но се чуваме всеки ден. Тези дни ще се срещнем и ще говорим. Треньор съм до 15 май след това ще видим."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ