Георги Иванов: Ще видим дали новият става за Левски

Спортният директор и старши-треньор на Левски Георги Иванов направи любопитно изказване за новото попълнение на „сините“ Дани Н'Гесан, който днес мина медицински прегледи на стадион „Георги Аспарухов“ и до броени часове ще подпише договор.

Френският футболист най-вероятно ще трябва да замества Валери Божинов, който е на път да си намери нов отбор в Англия. Въпреки че привличането на Н'Гесан е факт, Гонзо намекна, че няма представа дали играчът има качества да се подвизава в Левски.

„Ако всичко е наред с прегледите на Н'Гесан, ще подпишем днес. Ще видим дали той има нужните качества, за да играе в Левски“, обяви Гонзо пред медиите след днешната тренировка. „Мениджърът“ коментира и предстоящия двубой от първенството срещу Черно море, както и загубата от Литекс с 0:3.

„Играхме много слабо в Ловеч, особено през първото полувреме. Нямахме агресия, губехме единоборства, имаше стрес през първите 30 минути, което е непонятно за мен. Трябва да победим в петък, мачът е много важен за нас, трябва с тренировки да си върнем настроението.

Повечето ни футболисти са опитни и имат нужните качества да играят в дерби мач. С победа ще свалим напрежението“, уверен е Гонзо.