
Главният мениджър на Локомотив (Мездра) Георги Бачев остана много доволен от играта на отбора си след равенството 0:0 срещу Ботев. Двубоят беше от 6-ия кръг на родната "А" група. Домакините напълно надиграха съперника си, като удариха две греди и им беше отменен гол. От своя страна, феновете на Ботев предизвикаха безредици по време на мача, след като хвърлиха много бомбички и димки.
„Безапелационно надиграване от наша страна, но за съжаление не реализирахме 7, 8 положения, на три пъти и гредата спаси противника. Съжалявам за резултата, но съм доволен от играта. Нашите футболисти дадоха 100%, но има и такива мачове за съжаление. Играем мач за мач и се стремим да изградим един облик за нашите фенове, да сме привлекателен отбор за гледане. Днес се получи, но за съжаление нямаше голове. Политика на нашия клуб е да мислим само за футбол и да не коментираме съдийството", каза Бачев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ