Генов: Очаквахме да се класираме

Старши-треньорът на Локомотив (София) Стефан Генов беше категоричен, че е очаквал неговият отбор да спечели този следобед срещу Славия и да се класира на четвъртфиналите за Купата на България.

Днес "железничарите" изненадващо удариха своя домакин с 2:0, с което неутрализираха слабото си представяне в предишния мач и загубата с 1:2 в "Надежда".

"Очаквах да се класираме и затова ви казах още след първия мач, че няма занчение резултатът и има реванш", коментира щастливият Генов.

"Фуболът се играе 90 минути, но е вярно, че първата част я пропсахме. Играхме доста лежерно и дадохме инициативата на Славия, но до по-опасни ситуации не се стигна.

На почивката си поговорихме и бяхме сигурни, че взимаме мача. Първият гол беше най-важен, защото знаехме какъв ще е ефектът. Видяхте какво стана след това.

Не мога да давам оценка на играчите, които пуснах, ще направим анализ и ще видим. Имаше много промени, но всичко беше сполучливо. Хубаво е отборът да побеждава, така се трупа самочувствие, а и ще бъде импулс за първенството", коментира още специалистът.