Генов: Нямахме инициативата, поздравявам Манолов

Треньорът на Черно море Стефан Генов изрази задоволство от спечелените три точки днес срещу Монтана, но не пропуснада отбележи и негативните черти в играта на своя отбор.

Черно море победи с 3:1, след като Мирослав Манолов наниза хеттрик за "моряците" и вкара най-бързият гол в историята на А група - той откри резултата още в 6-ата секунда.

В 8-ата минута пък домакините останаха с човек по-малко на терена след изгонването на Антон Личков.

"Спечелихме заслужено в една много груба среща. Това определено бе най-слабият ни мач от началото на пролетния полусезон", призна наставникът, който не беше впечатлен от продукцията на възпитаниците си.

"Но една от причинита за това е и грубата игра на домакините. Може би момчетата се стреснаха от това и въпреки че бяхме 82 минути с човек повече на терена, нямахме инициативата.

Аз определено не очаквах това от отбора на Монтана. Доволен съм от целия ни отбор, но най-вече от Мирослав Манолов, който вкара и трите гола", завърши Генов.