Генов беснее след загуба на Черно море от Миньор

снимка: chernomorepfc.bg

Старши треньорът на Черно море - Стефан Генов, остана недоволен от предствянето на варненци в приятелския им мач с Миньор (Перник) в Банско, загубен с 2:4.

"Получи се полезна проверка. Допуснахме много грешки в защита заради натрупаната умора. През първата част бяхме разконцентрирани, но след почивката създадохме няколко добри положения, който не успяхме да реализираме.

"Утре завършваме лагера с последната 8 контрола срещу Септември в Симитли от 11 часа", заяви Генов след срещата с перничани.

Головете за отбора от Варна реализираха дошлият на проби бразилец Еденилсон Бергонси преди почивката и Мирослав Манолов през втората част.

Борислав Стойчев, Окечукво, Милен Василев и отново Окечукво се разписаха в полза на "жълто-черните" и донесоха успеха в полза на Миньор. В четвъртък перничани ще играят контрола със Спартак (Плевен).

Утре Черно море ще изиграе приятелски мач със Септември (Симитли).