
Футболистът на Милан Дженаро Гатузо сподели, че е бил за Байерн Мюнхен по време на срещата между "баварците" и Интер.
Железният полузащитник ненавижда градския съперник на Милан и не се притеснява да сподели, че е бил против италиански тим по време на среща от евротурнирите.
"Ако трябва да съм честен, бях срещу Интер," сподели Гатузо пред Radio Montecarlo.
"При 2:1 Интер можеше да инкасира още 3 или 4 гола, но факта, че "нерадзурите" продължават напред означава, че Калчото не е толкова слабо първенство, колкото се говореше през последните седмици," продължи опорният халф на "росонерите".
"Трябва да се фокусиране върху предстоящата ни среща с Палермо и да се стремим към трите точки във всяка една среща," допълни Гатузо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ