
Контузеният полузащитник на Милан Дженаро Гатузо заяви, че бившият капитан на Англия Дейвид Бекъм е добро попълнение за клуба.
Гатузо претърпя контузия, която го извади извън терените за няколко месеца, но Бекъм се превърна в добър негов заместник и за кратко време се превърна в любимец на играчи и фенове.
Бившата звезда на Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид е под наем при "росонерите" за два месеца и половина от американския Галакси. "Той ме изненада по много положителен начин. Изключителен професионалист, идва на тренировки два-три часа по-рано", заяви Гатузо. "Не е Кака, но все пак е страхотен играч. Играе на моята позиция, тъй като аз съм контузен, но все пак смятам, че сме напълно различни като тип футболисти", допълни още италианецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ