
Вчера Дженоа загуби от Болоня с 2:0 в мач от 33-ия кръг на италианската Серия А. Тази загуба костваше на клуба и четвъртото място във временното класиране, на което сега се подвизава Фиорентина, след като „виолетовите" победиха Рома с 4:1 в събота.
Треньорът на Дженоа Джан Пиеро Гасперини беше видимо разочарован не само от резултата, но и от представянето на футболистите си и дори заяви, че според него това е най-слабият мач на отбора от три години насам. „Представихме се много слабо. За три години не съм виждал отбора да играе толкова зле. За по-малко от два часа успяхме да съсипем това, което градихме цял сезон. Не знам дали ще успеем да се класираме за Шампионската лига, но във всеки случай, ако играем по същия начин като днес, това ще е невъзможно. Надявам се повече никога да не видя отбора си в толкова лоша форма. Проблемът не е в отделни футболисти, а в целия отбор", категоричен е Гасперини.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ