Гари Родригес с поражение в Примера

снимка: Instagram

Гранада се наложи с 1:0 като домакин над Елче в среща от  29-ия кръг на Примера дивисион и остава далече от зоната на  изпадащите в Примера дивисион.

Гостите завършиха срещата с 10  човека заради червения картон на румънския десен бек Кристиан  Сапунару.

За гостите от Елче, които са на 14-о място с 30 точки, в  57-ата минута на терена се появи Гари Родригес. Бившият  футболист на Левски влезе на мястото на играча от Кабо Верде  Карлеш Жил, уточнява БТА.

Гранада имаше надмощие в срещата от самото начало на мача,  но стигна до първия и единствен гол в 65-ата минута. Юсеф Ел  Араби подаде на Ясин Брахими, който пък отбеляза.

С този успех Гранада събра 34 точки и се нарежда на 11-о място, а тимът има три поредни мача без поражение.