Гари Родригес дебютира при победа на Елче

Елче спечели с 1:0 у дома срещу Селта в мач от испанското първенство.

Гари Родригес, който игра за българския Левски през 2013 година, дебютира за домакините, влизайки като резерва в 75-ата минута на мястото на Ману дел Морал.

Карлес Хил се разписа в полза на Елче след асистенция на Коро пет минути преди края, носейки трите точки в полза на Елче.

Тимът се намира на 12-о място в Примера дивисион с актив от 29 точки. Селта е на 11-а позиция с една точка повече.

Елче прекъсна серия от три поредни двубоя без победа в шампионата. В друга среща от 26-ия кръг Хетафе направи равенство 0:0 у дома срещу Еспаньол.

Столичани се намират на 15-о място с 27 точки, докато каталунците заемат десетата позиция с 33 точки.

По-късно днес лидерът в класирането Реал Мадрид гостува на Атлетико (Мадрид) в дербито на кръга, докато шампионът Барселона е домакин на Алмерия, посочва БТА.