Гари Кейхил се върна в игра за резервите на Болтън

галерия:

24-годишният бранител на Болтън Гари Кейхил се появи в игра за резервите на тима след като лекуваше проблеми с тромб в ръката. Той изигра пълни 90 минути и нямаше проблеми по време на срещата, което означава че по всяка вероятност ще се завърне и в първия тим на Уондърърс.

 

Първоначалните информации бяха, че Кейхил ще пропусне остатъка от сезона, но възстановяването на Кейхил бе по-бързо от очакваното. Мнозина го считаха като фаворит за националния отбор на Англия преди травмата и сега той ще получи шанс да върне фокуса върху себе си.