Гарет Бейл: Нямаме право да подценим Блекпул

галерия:

Звездата на Тотнъм Гарет Бейл предупреди съотборниците си, че в никакъв случай "шпорите" не трябва да подценяват гостуването си на Блекпул в среща 17-тия кръг на Висшата лига.

 

"Ще се подготвим перфектно за срещата и се надявам да стигнем до добър резултат." заяви Бейл.

 

"Не можем да подценим Блекпул и няма да го направим. Този отбор е коварен противник, особено когато играе като домакин," каза още уелсецът.

 

"Ние винаги играем атакуващ футбол, а отборът на Блекпул също се опитва да изглежда офанзивно и смятам, че ще се получи страхотен двубой," допълни Бейл.

 

"Ако покажем нашия стил на игра и контролираме темпото на мача, съм сигурен, че ще излезем като победители от двубоя," завърши Бейл.