
Звездата на Тотнъм Гарет Бейл предупреди съотборниците си, че в никакъв случай "шпорите" не трябва да подценяват гостуването си на Блекпул в среща 17-тия кръг на Висшата лига.
"Ще се подготвим перфектно за срещата и се надявам да стигнем до добър резултат." заяви Бейл.
"Не можем да подценим Блекпул и няма да го направим. Този отбор е коварен противник, особено когато играе като домакин," каза още уелсецът.
"Ние винаги играем атакуващ футбол, а отборът на Блекпул също се опитва да изглежда офанзивно и смятам, че ще се получи страхотен двубой," допълни Бейл.
"Ако покажем нашия стил на игра и контролираме темпото на мача, съм сигурен, че ще излезем като победители от двубоя," завърши Бейл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ